HM25030-3SR
HM25030-3SR Bussmann / Eaton
Виробник: Bussmann / Eaton
Fuse Holder 1P 250V 30A w/ screw FUSE HOLDER
на замовлення 4 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: EATON BUSSMANN - HM25030-3SR - MODULAR FUSE HOLDER, 30A, 250VAC, SCREW, tariffCode: 85366990, rohsCompliant: YES, Anzahl der Sicherungen: 3Sicherung(en), Sicherungsgröße: Class H, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, isCanonical: Y, usEccn: EAR99, Nennspannung V AC: 250V, Sicherungshalter: Modular Fuse Holder, Nennspannung, V DC: -, euEccn: NLR, Sicherungsstrom: 30A, Produktpalette: HM Series, Halteranschlüsse: Screw, productTraceability: No, directShipCharge: 25.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HM25030-3SR HM25030-3SR Виробник : EATON BUSSMANN Description: EATON BUSSMANN - HM25030-3SR - MODULAR FUSE HOLDER, 30A, 250VAC, SCREW
tariffCode: 85366990
rohsCompliant: YES
Anzahl der Sicherungen: 3Sicherung(en)
Sicherungsgröße: Class H
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
Nennspannung V AC: 250V
Sicherungshalter: Modular Fuse Holder
Nennspannung, V DC: -
euEccn: NLR
Sicherungsstrom: 30A