Продукція > EATON > HM60030-3CR
HM60030-3CR
HM60030-3CR Eaton
bus-ele-ds-10487-hm-modular-fuse-blocks.pdf
Виробник: Eaton
Fuse Block 30A 600VAC DIN Rail Lug
на замовлення 4 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FUSE BLK CLASS H 600V 30A 3POLE.
Інші пропозиції HM60030-3CR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HM60030-3CR Виробник : Eaton Bussmann bus-ele-cd-rm60030-hm60030.pdf Description: FUSE BLK CLASS H 600V 30A 3POLE
товару немає в наявності
HM60030-3CR HM60030-3CR Виробник : Bussmann / Eaton bus_ele_cd_rm60030_hm60030-1128556.pdf Fuse Holder 3P 600V 30A Box Lug FUSE HOLDER