Продукція > EATON > HM60060-1CR
HM60060-1CR Eaton
bus-ele-cd-rm60060-hm60060.pdf
Виробник: Eaton
Fuse Block 60A 600VAC DIN Rail Lug
на замовлення 12 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FUSE BLK CLASS H 600V 60A 1POLE.
Інші пропозиції HM60060-1CR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HM60060-1CR Виробник : Eaton Bussmann bus-ele-cd-rm60060-hm60060.pdf Description: FUSE BLK CLASS H 600V 60A 1POLE
товару немає в наявності
HM60060-1CR HM60060-1CR Виробник : Bussmann / Eaton bus_ele_cd_rm60060_hm60060-1128529.pdf Fuse Holder 1P 600V 60A Box Lug FUSE HOLDER