HSA101R0F
HSA101R0F TE Connectivity / Holsworthy
NG_CD_1625966_Y-1241703.pdf
Виробник: TE Connectivity / Holsworthy
Wirewound Resistors - Chassis Mount HSA10 1R0 1%
на замовлення 200 шт:
Написати відгук
Description: RES CHAS MNT 1 OHM 1% 16W, Power (Watts): 16W, Tolerance: ±1%, Lead Style: Solder Lugs, Packaging: Tray, Package / Case: Axial, Box, Temperature Coefficient: ±50ppm/°C, Size / Dimension: 0.827" L x 0.827" W (21.00mm x 21.00mm), Composition: Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 200°C, Mounting Feature: Flanges, Coating, Housing Type: Aluminum, Height - Seated (Max): 0.433" (11.00mm), Part Status: Active, Resistance: 1 Ohms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HSA101R0F HSA101R0F Виробник : TE Connectivity Passive Product DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1773035&DocType=DS&DocLang=English Description: RES CHAS MNT 1 OHM 1% 16W
Power (Watts): 16W
Tolerance: ±1%
Lead Style: Solder Lugs
Packaging: Tray
Package / Case: Axial, Box
Temperature Coefficient: ±50ppm/°C
Size / Dimension: 0.827" L x 0.827" W (21.00mm x 21.00mm)
Composition: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 200°C
Mounting Feature: Flanges
Coating, Housing Type: Aluminum
Height - Seated (Max): 0.433" (11.00mm)
Part Status: Active
Resistance: 1 Ohms
на замовлення 772 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
HSA101R0F HSA101R0F Виробник : TE Connectivity eng_ds_1773035_d.pdf Res Wirewound 1 Ohm 1% 16W ±50ppm/°C Aluminum Housed AXL Chassis Mount Loose/Tray