HSA1030RF
HSA1030RF TE Connectivity
eng_ds_1773035_d.pdf
Виробник: TE Connectivity
Res Wirewound 30 Ohm 1% 16W ±50ppm/°C Aluminum Housed AXL Chassis Mount Loose/Tray
на замовлення 200 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 38
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES CHAS MNT 30 OHM 1% 16W, Packaging: Bulk, Power (Watts): 16W, Tolerance: ±1%, Lead Style: Solder Lugs, Package / Case: Axial, Box, Temperature Coefficient: ±50ppm/°C, Size / Dimension: 0.827" L x 0.827" W (21.00mm x 21.00mm), Composition: Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 200°C, Mounting Feature: Flanges, Coating, Housing Type: Aluminum, Height - Seated (Max): 0.433" (11.00mm), Part Status: Active, Resistance: 30 Ohms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HSA1030RF HSA1030RF Виробник : TE Connectivity Passive Product DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1773035&DocType=DS&DocLang=English Description: RES CHAS MNT 30 OHM 1% 16W
Packaging: Bulk
Power (Watts): 16W
Tolerance: ±1%
Lead Style: Solder Lugs
Package / Case: Axial, Box
Temperature Coefficient: ±50ppm/°C
Size / Dimension: 0.827" L x 0.827" W (21.00mm x 21.00mm)
Composition: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 200°C
Mounting Feature: Flanges
Coating, Housing Type: Aluminum
Height - Seated (Max): 0.433" (11.00mm)
Part Status: Active
Resistance: 30 Ohms