HSA103K3J
HSA103K3J TE Connectivity
eng_ds_1773035_d.pdf
Виробник: TE Connectivity
Res Wirewound 3.3KOhm 5% 16W ±30ppm/°C Aluminum Housed Axial Loose|Tray
на замовлення 134 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 50
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES CHAS MNT 3.3K OHM 5% 16W, Power (Watts): 16W, Tolerance: ±5%, Lead Style: Solder Lugs, Packaging: Bulk, Package / Case: Axial, Box, Temperature Coefficient: ±30ppm/°C, Size / Dimension: 0.827" L x 0.827" W (21.00mm x 21.00mm), Composition: Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 200°C, Mounting Feature: Flanges, Coating, Housing Type: Aluminum, Height - Seated (Max): 0.433" (11.00mm), Part Status: Active, Resistance: 3.3 kOhms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HSA103K3J HSA103K3J Виробник : TE Connectivity Passive Product DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1773035&DocType=DS&DocLang=English Description: RES CHAS MNT 3.3K OHM 5% 16W
Power (Watts): 16W
Tolerance: ±5%
Lead Style: Solder Lugs
Packaging: Bulk
Package / Case: Axial, Box
Temperature Coefficient: ±30ppm/°C
Size / Dimension: 0.827" L x 0.827" W (21.00mm x 21.00mm)
Composition: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 200°C
Mounting Feature: Flanges
Coating, Housing Type: Aluminum
Height - Seated (Max): 0.433" (11.00mm)
Part Status: Active
Resistance: 3.3 kOhms
на замовлення 166 шт:
Кількість Ціна
HSA103K3J HSA103K3J Виробник : TE Connectivity eng_ds_1773035_d.pdf Res Wirewound 3.3KOhm 5% 16W ±30ppm/°C Aluminum Housed Axial Loose|Tray