HSA25150RJ
HSA25150RJ TE Connectivity
eng_ds_1773035_e.pdf
Виробник: TE Connectivity
Res Wirewound 150Ohm 5% 12.5W/25W ±25ppm/°C Aluminum Housed Axial Loose/Tray
на замовлення 200 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES CHAS MNT 150 OHM 5% 25W, Packaging: Bulk, Power (Watts): 25W, Tolerance: ±5%, Lead Style: Solder Lugs, Package / Case: Axial, Box, Temperature Coefficient: ±30ppm/°C, Size / Dimension: 1.142" L x 1.102" W (29.00mm x 28.00mm), Composition: Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 200°C, Mounting Feature: Flanges, Coating, Housing Type: Aluminum, Height - Seated (Max): 0.591" (15.00mm), Part Status: Active, Resistance: 150 Ohms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HSA25150RJ HSA25150RJ Виробник : TE Connectivity Passive Product DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1773035&DocType=DS&DocLang=English Description: RES CHAS MNT 150 OHM 5% 25W
Packaging: Bulk
Power (Watts): 25W
Tolerance: ±5%
Lead Style: Solder Lugs
Package / Case: Axial, Box
Temperature Coefficient: ±30ppm/°C
Size / Dimension: 1.142" L x 1.102" W (29.00mm x 28.00mm)
Composition: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 200°C
Mounting Feature: Flanges
Coating, Housing Type: Aluminum
Height - Seated (Max): 0.591" (15.00mm)
Part Status: Active
Resistance: 150 Ohms
на замовлення 155 шт:
Кількість Ціна
на замовлення 66 шт:
HSA25150RJ HSA25150RJ Виробник : TE Connectivity eng_ds_1773035_e.pdf Res Wirewound 150Ohm 5% 12.5W/25W ±25ppm/°C Aluminum Housed Axial Loose/Tray
товару немає в наявності
товару немає в наявності
Power (Watts): 25W
Tolerance: ±5%
Lead Style: Solder Lugs
Packaging: Bulk
Package / Case: Axial, Box
Composition: Wirewound
Mounting Feature: Flanges
Resistance: 150 Ohms