HSA25220RJ
HSA25220RJ TE Connectivity Passive Product
DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1773035&DocType=DS&DocLang=English
Виробник: TE Connectivity Passive Product
Description: RES CHAS MNT 220 OHM 5% 25W
Packaging: Bulk
Power (Watts): 25W
Tolerance: ±5%
Lead Style: Solder Lugs
Package / Case: Axial, Box
Temperature Coefficient: ±30ppm/°C
Size / Dimension: 1.142" L x 1.102" W (29.00mm x 28.00mm)
Composition: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 200°C
Mounting Feature: Flanges
Coating, Housing Type: Aluminum
Height - Seated (Max): 0.591" (15.00mm)
Part Status: Active
Resistance: 220 Ohms
на замовлення 125 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CGS - TE CONNECTIVITY - HSA25220RJ - Widerstand, Lötfahne, 220 ohm, HS Series, 25 W, ± 5%, Lötfahne, 550 V, tariffCode: 85332900, Produkthöhe: 15, rohsCompliant: YES, Widerstandstechnologie: Drahtwiderstand, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Widerstandsmontage: Panelmontage, Qualifikation: -, Nennleistung: 25, Widerstandstyp: Hochleistung, Widerstand: 220, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -, Widerstandstoleranz: ± 5%, Widerstandsanschlüsse: Lötfahne, Temperaturkoeffizient: ± 30ppm/°C, Produktlänge: 29, euEccn: NLR, Produktpalette: HS Series, productTraceability: No, Nennspannung: 550, Betriebstemperatur, max.: -, Produktbreite: 28, SVHC: No SVHC (15-Jan-2018).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HSA25220RJ HSA25220RJ Виробник : TE Connectivity eng_ds_1773035_d.pdf Res Wirewound 220Ohm 5% 25W ±30ppm/°C Aluminum Housed Axial Loose|Tray
на замовлення 200 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 40
HSA25220RJ HSA25220RJ Виробник : TE Connectivity eng_ds_1773035_e.pdf Res Wirewound 220Ohm 5% 12.5W/25W ±25ppm/°C Aluminum Housed Axial Loose/Tray
на замовлення 200 шт:
Мінімальне замовлення: 19
HSA25220RJ HSA25220RJ Виробник : CGS - TE CONNECTIVITY 1498243.pdf Description: CGS - TE CONNECTIVITY - HSA25220RJ - Widerstand, Lötfahne, 220 ohm, HS Series, 25 W, ± 5%, Lötfahne, 550 V
tariffCode: 85332900
Produkthöhe: 15
rohsCompliant: YES
Widerstandstechnologie: Drahtwiderstand
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Widerstandsmontage: Panelmontage
Qualifikation: -
Nennleistung: 25
Widerstandstyp: Hochleistung
Widerstand: 220
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -
Widerstandstoleranz: ± 5%
Widerstandsanschlüsse: Lötfahne
Temperaturkoeffizient: ± 30ppm/°C
Produktlänge: 29
euEccn: NLR
Produktpalette: HS Series
productTraceability: No
Nennspannung: 550
Betriebstemperatur, max.: -
Produktbreite: 28
SVHC: No SVHC (15-Jan-2018)
на замовлення 1 шт: