HSA2550RJ
HSA2550RJ TE Connectivity Passive Product
DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1773035&DocType=DS&DocLang=English
Виробник: TE Connectivity Passive Product
Description: RES CHAS MNT 50 OHM 5% 25W
Power (Watts): 25W
Tolerance: ±5%
Lead Style: Solder Lugs
Packaging: Bulk
Package / Case: Axial, Box
Temperature Coefficient: ±50ppm/°C
Size / Dimension: 1.142" L x 1.102" W (29.00mm x 28.00mm)
Composition: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 200°C
Mounting Feature: Flanges
Coating, Housing Type: Aluminum
Height - Seated (Max): 0.591" (15.00mm)
Part Status: Active
Resistance: 50 Ohms
на замовлення 17 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES CHAS MNT 50 OHM 5% 25W, Power (Watts): 25W, Tolerance: ±5%, Lead Style: Solder Lugs, Packaging: Bulk, Package / Case: Axial, Box, Temperature Coefficient: ±50ppm/°C, Size / Dimension: 1.142" L x 1.102" W (29.00mm x 28.00mm), Composition: Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 200°C, Mounting Feature: Flanges, Coating, Housing Type: Aluminum, Height - Seated (Max): 0.591" (15.00mm), Part Status: Active, Resistance: 50 Ohms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
на замовлення 115 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
HSA2550RJ HSA2550RJ Виробник : TE Connectivity eng_ds_1773035_d.pdf Res Wirewound 50Ohm 5% 25W ±50ppm/°C Aluminum Housed Axial Loose|Tray
на замовлення 38 шт:
HSA2550RJ HSA2550RJ Виробник : TE Connectivity eng_ds_1773035_d.pdf Res Wirewound 50 Ohm 5% 25W ±50ppm/°C Aluminum Housed AXL Chassis Mount Loose/Tray
на замовлення 75 шт:
товару немає в наявності