HSA25900RJ
HSA25900RJ TE Connectivity / Holsworthy
NG_CS_1309350_PASSIVE_COMPONENT_0807-1235816.pdf
Виробник: TE Connectivity / Holsworthy
Wirewound Resistors - Chassis Mount HSA25 900R 5%
на замовлення 33 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES CHAS MNT 900 OHM 5% 25W, Packaging: Tray, Power (Watts): 25W, Tolerance: ±5%, Lead Style: Solder Lugs, Package / Case: Axial, Box, Temperature Coefficient: ±30ppm/°C, Size / Dimension: 1.142" L x 1.102" W (29.00mm x 28.00mm), Composition: Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 200°C, Mounting Feature: Flanges, Coating, Housing Type: Aluminum, Height - Seated (Max): 0.591" (15.00mm), Part Status: Active, Resistance: 900 Ohms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HSA25900RJ HSA25900RJ Виробник : TE Connectivity Passive Product DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1773035&DocType=DS&DocLang=English Description: RES CHAS MNT 900 OHM 5% 25W
Packaging: Tray
Power (Watts): 25W
Tolerance: ±5%
Lead Style: Solder Lugs
Package / Case: Axial, Box
Temperature Coefficient: ±30ppm/°C
Size / Dimension: 1.142" L x 1.102" W (29.00mm x 28.00mm)
Composition: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 200°C
Mounting Feature: Flanges
Coating, Housing Type: Aluminum
Height - Seated (Max): 0.591" (15.00mm)
Part Status: Active
Resistance: 900 Ohms