HSA501R0F
HSA501R0F TE Connectivity
eng_ds_1773035_e.pdf
Виробник: TE Connectivity
Res Wirewound 1 Ohm 1% 50W ±50ppm/°C Aluminum Housed AXL Chassis Mount Loose/Tray
на замовлення 180 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 23
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES CHAS MNT 1 OHM 1% 50W, Packaging: Tray, Power (Watts): 50W, Tolerance: ±1%, Lead Style: Solder Lugs, Package / Case: Axial, Box, Temperature Coefficient: ±50ppm/°C, Size / Dimension: 2.008" L x 1.181" W (51.00mm x 30.00mm), Composition: Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 200°C, Mounting Feature: Flanges, Coating, Housing Type: Aluminum, Height - Seated (Max): 0.669" (17.00mm), Part Status: Active, Resistance: 1 Ohms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HSA501R0F HSA501R0F Виробник : TE Connectivity eng_ds_1773035_d.pdf Res Wirewound 1 Ohm 1% 50W ±50ppm/°C Aluminum Housed AXL Chassis Mount Loose/Tray
на замовлення 200 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 22
на замовлення 200 шт:
Мінімальне замовлення: 22
HSA501R0F HSA501R0F Виробник : TE Connectivity Passive Product DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1773035&DocType=DS&DocLang=English Description: RES CHAS MNT 1 OHM 1% 50W
Packaging: Tray
Power (Watts): 50W
Tolerance: ±1%
Lead Style: Solder Lugs
Package / Case: Axial, Box
Temperature Coefficient: ±50ppm/°C
Size / Dimension: 2.008" L x 1.181" W (51.00mm x 30.00mm)
Composition: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 200°C
Mounting Feature: Flanges
Coating, Housing Type: Aluminum
Height - Seated (Max): 0.669" (17.00mm)
Part Status: Active
Resistance: 1 Ohms
на замовлення 189 шт:
HSA501R0F HSA501R0F Виробник : TE Connectivity eng_ds_1773035_e.pdf Res Wirewound 1 Ohm 1% 50W ±50ppm/°C Aluminum Housed AXL Chassis Mount Loose/Tray