HSA50390RJ
HSA50390RJ TE Connectivity
eng_ds_1773035_e.pdf
Виробник: TE Connectivity
Res Wirewound 390Ohm 5% 20W/50W ±25ppm/°C Aluminum Housed Axial Loose|Tray
на замовлення 200 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 35
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES CHAS MNT 390 OHM 5% 50W, Packaging: Bulk, Power (Watts): 50W, Tolerance: ±5%, Lead Style: Solder Lugs, Package / Case: Axial, Box, Temperature Coefficient: ±30ppm/°C, Size / Dimension: 2.008" L x 1.181" W (51.00mm x 30.00mm), Composition: Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 200°C, Mounting Feature: Flanges, Coating, Housing Type: Aluminum, Height - Seated (Max): 0.669" (17.00mm), Part Status: Active, Resistance: 390 Ohms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HSA50390RJ HSA50390RJ Виробник : TE Connectivity eng_ds_1773035_d.pdf Res Wirewound 390Ohm 5% 50W ±30ppm/°C Aluminum Housed Axial Loose|Tray
на замовлення 130 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 29
HSA50390RJ HSA50390RJ Виробник : TE Connectivity eng_ds_1773035_e.pdf Res Wirewound 390Ohm 5% 20W/50W ±25ppm/°C Aluminum Housed Axial Loose|Tray
на замовлення 125 шт:
Мінімальне замовлення: 27
на замовлення 214 шт:
HSA50390RJ HSA50390RJ Виробник : TE Connectivity Passive Product DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1773035&DocType=DS&DocLang=English Description: RES CHAS MNT 390 OHM 5% 50W
Packaging: Bulk
Power (Watts): 50W
Tolerance: ±5%
Lead Style: Solder Lugs
Package / Case: Axial, Box
Temperature Coefficient: ±30ppm/°C
Size / Dimension: 2.008" L x 1.181" W (51.00mm x 30.00mm)
Composition: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 200°C
Mounting Feature: Flanges
Coating, Housing Type: Aluminum
Height - Seated (Max): 0.669" (17.00mm)
Part Status: Active
Resistance: 390 Ohms
на замовлення 533 шт:
товару немає в наявності