Технічний опис IS82C55A-5 Renesas / Intersil
Description: IC XPNDR PARALLEL 44PLCC, Packaging: Tube, Package / Case: 44-LCC (J-Lead), Output Type: Open Drain, Mounting Type: Surface Mount, Interface: Parallel, Number of I/O: 24, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Voltage - Supply: 4.5V ~ 5.5V, Interrupt Output: No, Supplier Device Package: 44-PLCC (16.58x16.58), Current - Output Source/Sink: 2.5mA, DigiKey Programmable: Not Verified.
Інші пропозиції IS82C55A-5
| Фото | Назва | Виробник | Інформація |
Доступність |
Ціна |
|---|---|---|---|---|---|
| IS82C55A-5 | Виробник : HARRIS |
на замовлення 62 шт: термін постачання 14-28 дні (днів) |
| IS82C55A5 | Виробник : N/A |
на замовлення 51 шт: термін постачання 14-28 дні (днів) |
IS82C55A-5 | Виробник : Renesas Electronics Corporation |