IS82C55A-5
IS82C55A-5 Renesas / Intersil
82c55a-1301835.pdf
Виробник: Renesas / Intersil
Interface - I/O Expanders PERIPH PRG-I/O 5V 5MHZ 44PLCC IND
на замовлення 172 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC XPNDR PARALLEL 44PLCC, Packaging: Tube, Package / Case: 44-LCC (J-Lead), Output Type: Open Drain, Mounting Type: Surface Mount, Interface: Parallel, Number of I/O: 24, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Voltage - Supply: 4.5V ~ 5.5V, Interrupt Output: No, Supplier Device Package: 44-PLCC (16.58x16.58), Current - Output Source/Sink: 2.5mA, DigiKey Programmable: Not Verified.
Інші пропозиції IS82C55A-5
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IS82C55A-5 Виробник : HARRIS 82c55a-datasheet
на замовлення 62 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
IS82C55A5 Виробник : N/A
на замовлення 51 шт:
Packaging: Tube
Package / Case: 44-LCC (J-Lead)
Output Type: Open Drain
Mounting Type: Surface Mount
Interface: Parallel
Number of I/O: 24
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Voltage - Supply: 4.5V ~ 5.5V
Interrupt Output: No
Supplier Device Package: 44-PLCC (16.58x16.58)
Current - Output Source/Sink: 2.5mA