J1MAC-26XM
J1MAC-26XM TE Connectivity
pgurl1617118-5_0.pdf
Виробник: TE Connectivity
Signal Relay 26VDC 1A SPDT(9.4x9.4x7.11)mm THT
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY GEN PURPOS SPDT 1A 26.5VDC, Packaging: Bulk, Mounting Type: Through Hole, Coil Voltage: 26.5VDC, Operating Temperature: -65°C ~ 125°C, Termination Style: PC Pin, Relay Type: General Purpose, Coil Type: Non Latching, Seal Rating: Sealed - Hermetically, Contact Material: Silver Palladium (AgPd), Gold (Au), Contact Form: SPDT (1 Form C), Contact Rating (Current): 1 A, Switching Voltage: 115VAC, 28VDC - Max, Must Release Voltage: 1.37 VDC, Must Operate Voltage: 14.2 VDC, Operate Time: 2 ms, Release Time: 2 ms, Part Status: Active.
Інші пропозиції J1MAC-26XM
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
J1MAC-26XM J1MAC-26XM Виробник : TE Connectivity pgurl1617118-5_0.pdf Signal Relay 26VDC 1A SPDT(9.4x9.4x7.11)mm THT
товару немає в наявності
товару немає в наявності
J1MAC-26XM J1MAC-26XM Виробник : TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine Description: RELAY GEN PURPOS SPDT 1A 26.5VDC
Packaging: Bulk
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 26.5VDC
Operating Temperature: -65°C ~ 125°C
Contact Form: SPDT (1 Form C)
Contact Rating (Current): 1 A
Switching Voltage: 115VAC, 28VDC - Max
Must Release Voltage: 1.37 VDC
Must Operate Voltage: 14.2 VDC
Operate Time: 2 ms
Release Time: 2 ms
Part Status: Active
J1MAC-26XM J1MAC-26XM Виробник : TE Connectivity / CII NG_CS_5-1773450-5_sec1_MA_0313_5-1773450-5_Sec1_MA-1274729.pdf Industrial Relays 26.5V Mcro Min Relay Military