J1MAC-26XP
J1MAC-26XP TE Connectivity
pgurl_j1mac-26xp_0.pdf
Виробник: TE Connectivity
Signal Relay 26VDC 1A SPDT(9.4x9.4x7.11)mm THT
на замовлення 220 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY GEN PURPOSE SPDT 1A 26.5V, Packaging: Bulk, Mounting Type: Through Hole, Coil Voltage: 26.5VDC, Operating Temperature: -65°C ~ 125°C, Termination Style: PC Pin, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 13.3 mA, Coil Type: Non Latching, Seal Rating: Sealed - Hermetically, Contact Material: Silver Palladium (AgPd), Gold (Au), Contact Form: SPDT (1 Form C), Contact Rating (Current): 1 A, Switching Voltage: 115VAC, 28VDC - Max, Must Release Voltage: 1.37 VDC, Must Operate Voltage: 14.2 VDC, Operate Time: 2 ms, Release Time: 2 ms, Grade: Military, Part Status: Active, Qualification: MIL-R-39016/7, Load - Max Switching: 115VA, 28W.
Інші пропозиції J1MAC-26XP
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
J1MAC-26XP Виробник : Tyco product-1617118-6.datasheet.pdf RELAY GEN PURPOSE SPDT 1A 26.5V Група товару: Реле електромеханічні та геркони Од. вим: шт
товару немає в наявності
J1MAC-26XP J1MAC-26XP Виробник : TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine product-1617118-6.datasheet.pdf Description: RELAY GEN PURPOSE SPDT 1A 26.5V
Packaging: Bulk
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 26.5VDC
Operating Temperature: -65°C ~ 125°C
Termination Style: PC Pin
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 13.3 mA
Contact Form: SPDT (1 Form C)
Contact Rating (Current): 1 A
Switching Voltage: 115VAC, 28VDC - Max
Must Release Voltage: 1.37 VDC
Must Operate Voltage: 14.2 VDC
Operate Time: 2 ms
Release Time: 2 ms
Grade: Military
Part Status: Active
Qualification: MIL-R-39016/7
Load - Max Switching: 115VA, 28W
товару немає в наявності
J1MAC-26XP J1MAC-26XP Виробник : TE Connectivity / CII NG_CS_5-1773450-5_sec1_1MA_0313_5-1773450-5_Sec1_1-1274762.pdf Industrial Relays 26.5V Mcro Min Relay Military