J1MACDD-12XLS
J1MACDD-12XLS TE Connectivity
eng_cd_j1macdd-12xls_1.pdf
Виробник: TE Connectivity
TO-5-.100 Grid Relays
на замовлення 6 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY GEN PURPOSE SPDT 1A 12V, Packaging: Bulk, Features: Diode, Mounting Type: Through Hole, Coil Voltage: 12VDC, Operating Temperature: -65°C ~ 125°C, Termination Style: PC Pin, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 24 mA, Coil Type: Non Latching, Seal Rating: Sealed - Hermetically, Contact Material: Silver Palladium (AgPd), Gold (Au), Contact Form: SPDT (1 Form C), Contact Rating (Current): 1 A, Switching Voltage: 115VAC, 28VDC - Max, Must Release Voltage: 0.63 VDC, Must Operate Voltage: 8 VDC, Operate Time: 2 ms, Release Time: 4 ms, Load - Max Switching: 115VA, 28W.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
J1MACDD-12XLS Виробник : TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=J1MACDD-12XLS&DocType=Data+Sheet&DocLang=English&DocFormat=pdf&PartCntxt=2-1617118-9 Description: RELAY GEN PURPOSE SPDT 1A 12V
Packaging: Bulk
Features: Diode
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 12VDC
Operating Temperature: -65°C ~ 125°C
Termination Style: PC Pin
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 24 mA
Contact Form: SPDT (1 Form C)
Contact Rating (Current): 1 A
Switching Voltage: 115VAC, 28VDC - Max
Must Release Voltage: 0.63 VDC
Must Operate Voltage: 8 VDC
Operate Time: 2 ms
Release Time: 4 ms
Load - Max Switching: 115VA, 28W