JMGACDG-12LW
JMGACDG-12LW TE Connectivity
eng_cd_jmgacdg-12lw_1.pdf
Виробник: TE Connectivity
Signal Relay 12VDC 1A DPDT( (9.4mm 9.4mm 7.11mm)) THT
на замовлення 678 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY GEN PURPOSE DPDT 1A 12V, Packaging: Bulk, Features: Diode, Mounting Type: Through Hole, Coil Voltage: 12VDC, Operating Temperature: -65°C ~ 125°C, Termination Style: PC Pin, Relay Type: General Purpose, Coil Type: Non Latching, Seal Rating: Sealed - Hermetically, Contact Material: Silver Palladium (AgPd), Gold (Au), Contact Form: DPDT (2 Form C), Contact Rating (Current): 1 A, Switching Voltage: 115VAC, 28VDC - Max, Must Release Voltage: 0.63 VDC, Must Operate Voltage: 7 VDC, Operate Time: 2 ms, Release Time: 4 ms, Part Status: Active, Coil Current: 30.8 mA, Grade: Military, Qualification: MIL-R-39016/18, Load - Max Switching: 115VA, 28W.
Інші пропозиції JMGACDG-12LW
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
JMGACDG-12LW JMGACDG-12LW Виробник : TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=JMGACDG-12LW&DocType=Data+Sheet&DocLang=English&DocFormat=pdf&PartCntxt=3-1617146-4 Description: RELAY GEN PURPOSE DPDT 1A 12V
Packaging: Bulk
Features: Diode
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 12VDC
Operating Temperature: -65°C ~ 125°C
Termination Style: PC Pin
Relay Type: General Purpose
Coil Type: Non Latching
Seal Rating: Sealed - Hermetically
Contact Material: Silver Palladium (AgPd), Gold (Au)
Contact Form: DPDT (2 Form C)
Contact Rating (Current): 1 A
Switching Voltage: 115VAC, 28VDC - Max
Must Release Voltage: 0.63 VDC
Must Operate Voltage: 7 VDC
Operate Time: 2 ms
Release Time: 4 ms
Part Status: Active
Coil Current: 30.8 mA
Grade: Military
Qualification: MIL-R-39016/18
Load - Max Switching: 115VA, 28W