JMGSCD-18PW
JMGSCD-18PW TE Connectivity
ddetrolleractionshowdocdocidcatalogsection7f5-1773450-5_sec1_m.pdf
Виробник: TE Connectivity
Signal Relay 18VDC 1A DPDT(10.38x9.4x9.53)mm THT
на замовлення 3 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY GEN PURPOSE DPDT 1A 18V, Packaging: Bulk, Features: Diode, Mounting Type: Through Hole, Coil Voltage: 18VDC, Operating Temperature: -65°C ~ 125°C, Termination Style: PC Pin, Relay Type: General Purpose, Coil Type: Non Latching, Seal Rating: Sealed - Hermetically, Contact Material: Silver Palladium (AgPd), Gold (Au), Contact Form: DPDT (2 Form C), Contact Rating (Current): 1 A, Switching Voltage: 115VAC, 28VDC - Max, Must Release Voltage: 0.92 VDC, Must Operate Voltage: 9.8 VDC, Operate Time: 4 ms, Release Time: 7.5 ms.
Інші пропозиції JMGSCD-18PW
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
JMGSCD-18PW JMGSCD-18PW Виробник : TE Connectivity ddetrolleractionshowdocdocidcatalogsection7f5-1773450-5_sec1_m.pdf Signal Relay 18VDC 1A DPDT(10.38x9.4x9.53)mm THT
товару немає в наявності
JMGSCD-18PW Виробник : TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine Description: RELAY GEN PURPOSE DPDT 1A 18V
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 18VDC
Operating Temperature: -65°C ~ 125°C
Contact Form: DPDT (2 Form C)
Contact Rating (Current): 1 A
Switching Voltage: 115VAC, 28VDC - Max
Must Release Voltage: 0.92 VDC
Must Operate Voltage: 9.8 VDC