KAP-11AG-24 TE Connectivity / AMP
tyco_electronics_tyels223162_1-1743670.pdf
Виробник: TE Connectivity / AMP
General Purpose Relays DPDT 10A 24VAC 85Ohm Relay Socket
на замовлення 22 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 24V, Packaging: Bulk, Mounting Type: Socketable, Coil Voltage: 24VAC, Operating Temperature: -45°C ~ 70°C, Termination Style: Plug In, 8 Pin (Octal), Relay Type: General Purpose, Coil Current: 84 mA, Coil Type: Non Latching, Contact Material: Silver Cadmium Oxide (AgCdO), Contact Form: DPDT (2 Form C), Contact Rating (Current): 10 A, Switching Voltage: 240VAC - Max, Must Operate Voltage: 20.4 VAC, Coil Insulation: Class B, Load - Max Switching: 2400VA.
Інші пропозиції KAP-11AG-24
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KAP-11AG-24 Виробник : TE Connectivity Potter & Brumfield Relays Description: RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 24V
Packaging: Bulk
Mounting Type: Socketable
Coil Voltage: 24VAC
Operating Temperature: -45°C ~ 70°C
Termination Style: Plug In, 8 Pin (Octal)
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 84 mA
Coil Type: Non Latching
Contact Material: Silver Cadmium Oxide (AgCdO)
Contact Form: DPDT (2 Form C)
Contact Rating (Current): 10 A
Switching Voltage: 240VAC - Max
Must Operate Voltage: 20.4 VAC