KAP-11DY-24
KAP-11DY-24 TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
Виробник: TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
Description: RELAY GEN PURPOSE DPDT 5A 24V
на замовлення 17 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
General Purpose Relays DPDT 5A 24VDC 472Ohm Relay Socket.
Інші пропозиції KAP-11DY-24
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KAP-11DY-24 Виробник : TE Connectivity / P&B KAP-11DY-24?RQPN=KAP-11DY-24 General Purpose Relays DPDT 5A 24VDC 472Ohm Relay Socket