KHAU-17A12-240
KHAU-17A12-240 TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
product-3-1393122-0.datasheet.pdf
Виробник: TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
Description: RELAY GEN PURPOSE 4PDT 5A 240V
Packaging: Bulk
Mounting Type: Socketable
Coil Voltage: 240VAC
Operating Temperature: -45°C ~ 70°C
Termination Style: Plug In
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 6 mA
Coil Type: Non Latching
Contact Material: Silver Cadmium Oxide (AgCdO)
Contact Form: 4PDT (4 Form C)
Contact Rating (Current): 5 A
Switching Voltage: 240VAC - Nom
Must Operate Voltage: 204 VAC
Operate Time: 13 ms
Release Time: 6 ms
Part Status: Active
Coil Insulation: Class B
Approval Agency: CSA, UR
на замовлення 349 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: RELAY GEN PURPOSE 4PDT 5A 240V, Packaging: Bulk, Mounting Type: Socketable, Coil Voltage: 240VAC, Operating Temperature: -45°C ~ 70°C, Termination Style: Plug In, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 6 mA, Coil Type: Non Latching, Contact Material: Silver Cadmium Oxide (AgCdO), Contact Form: 4PDT (4 Form C), Contact Rating (Current): 5 A, Switching Voltage: 240VAC - Nom, Must Operate Voltage: 204 VAC, Operate Time: 13 ms, Release Time: 6 ms, Part Status: Active, Coil Insulation: Class B, Approval Agency: CSA, UR.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KHAU-17A12-240 KHAU-17A12-240 Виробник : TE Connectivity 271156536209069ddetrolleractionshowdocdociddatasheet7.pdf Power Relay 240VAC 5A 4PDT(28.2mm 21.8mm 32.5mm) Socket
на замовлення 140 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
на замовлення 23 шт:
Мінімальне замовлення: 2
KHAU-17A12-240 Виробник : TE Connectivity / P&B NG_DS_1308242_KHA_0716-712125.pdf General Purpose Relays Relay 4PDT 5A 240VAC 12KOhm Socket