KHAU-17A16-24
KHAU-17A16-24 TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1308242_KHA&DocType=DS&DocLang=English
Виробник: TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
Description: RELAY GEN PURPOSE 4PDT 1A 24V
Packaging: Bulk
Mounting Type: Socketable
Coil Voltage: 24VAC
Operating Temperature: -45°C ~ 70°C
Termination Style: Plug In
Approval Agency: CSA, UR
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 50 mA
Coil Type: Non Latching
Contact Material: Silver (Ag), Gold (Au)
Contact Form: 4PDT (4 Form C)
Contact Rating (Current): 1 A
Switching Voltage: 240VAC - Max
Must Operate Voltage: 20.4 VAC
Operate Time: 13 ms
Release Time: 6 ms
Coil Insulation: Class B
Load - Max Switching: 240VA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY GEN PURPOSE 4PDT 1A 24V, Packaging: Bulk, Mounting Type: Socketable, Coil Voltage: 24VAC, Operating Temperature: -45°C ~ 70°C, Termination Style: Plug In, Approval Agency: CSA, UR, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 50 mA, Coil Type: Non Latching, Contact Material: Silver (Ag), Gold (Au), Contact Form: 4PDT (4 Form C), Contact Rating (Current): 1 A, Switching Voltage: 240VAC - Max, Must Operate Voltage: 20.4 VAC, Operate Time: 13 ms, Release Time: 6 ms, Coil Insulation: Class B, Load - Max Switching: 240VA.
Інші пропозиції KHAU-17A16-24
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KHAU-17A16-24 KHAU-17A16-24 Виробник : TE Connectivity / AMP NG_DS_1308242_KHA_0716-712127.pdf General Purpose Relays 4DPT SCKT MT 24VAC