KHAU-17D11-110
KHAU-17D11-110 TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1308242_KHA&DocType=DS&DocLang=English
Виробник: TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
Description: RELAY GEN PURPOSE 4PDT 3A 110V
Packaging: Tray
Mounting Type: Socketable
Coil Voltage: 110VDC
Operating Temperature: -45°C ~ 70°C
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 8.2 mA
Coil Type: Non Latching
Contact Material: Silver (Ag)
Contact Form: 4PDT (4 Form C)
Contact Rating (Current): 3 A
Switching Voltage: 240VAC - Nom
Must Operate Voltage: 82.5 VDC
Operate Time: 13 ms
Release Time: 6 ms
Part Status: Active
Coil Insulation: Class B
на замовлення 224 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: RELAY GEN PURPOSE 4PDT 3A 110V, Packaging: Tray, Mounting Type: Socketable, Coil Voltage: 110VDC, Operating Temperature: -45°C ~ 70°C, Termination Style: Plug In, Approval Agency: CSA, UR, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 8.2 mA, Coil Type: Non Latching, Contact Material: Silver (Ag), Contact Form: 4PDT (4 Form C), Contact Rating (Current): 3 A, Switching Voltage: 240VAC - Nom, Must Operate Voltage: 82.5 VDC, Operate Time: 13 ms, Release Time: 6 ms, Part Status: Active, Coil Insulation: Class B.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KHAU-17D11-110 KHAU-17D11-110 Виробник : TE Connectivity DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1308242_KHA&DocType=DS&DocLang=English General Purpose Relays 4PDT 110 VDC 3A
на замовлення 162 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
KHAU-17D11-110 KHAU-17D11-110 Виробник : TE Connectivity / P&B NG_DS_1308242_KHA_0716-713070.pdf General Purpose Relays 4PDT 110 VDC 3A