KRPA-14AY-240
KRPA-14AY-240 TE Connectivity / AMP
NG_DS_1308242_KRPA_0715-713249.pdf
Виробник: TE Connectivity / AMP
Industrial Relays 3PDT 5A 240VAC
на замовлення 14 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: RELAY GEN PURPOSE 3PDT 5A 240V, Packaging: Bulk, Mounting Type: Socketable, Coil Voltage: 240VAC, Operating Temperature: -45°C ~ 55°C, Termination Style: Plug In, 11 Pin (Octal), Approval Agency: CSA, UR, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 8.8 mA, Coil Type: Non Latching, Contact Material: Silver (Ag), Contact Form: 3PDT (3 Form C), Contact Rating (Current): 5 A, Switching Voltage: 240VAC - Max, Must Operate Voltage: 204 VAC, Coil Insulation: Class B, Load - Max Switching: 1200VA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KRPA-14AY-240 KRPA-14AY-240 Виробник : TE Connectivity Potter & Brumfield Relays product-7-1393104-9.datasheet.pdf Description: RELAY GEN PURPOSE 3PDT 5A 240V
Packaging: Bulk
Mounting Type: Socketable
Coil Voltage: 240VAC
Operating Temperature: -45°C ~ 55°C
Termination Style: Plug In, 11 Pin (Octal)
Approval Agency: CSA, UR
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 8.8 mA
Coil Type: Non Latching
Contact Material: Silver (Ag)
Contact Form: 3PDT (3 Form C)
Contact Rating (Current): 5 A
Switching Voltage: 240VAC - Max
Must Operate Voltage: 204 VAC
Coil Insulation: Class B
Load - Max Switching: 1200VA
на замовлення 121 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
KRPA-14AY-240 KRPA-14AY-240 Виробник : TE Connectivity 4579198084691889645791979412457920eng_ds_1308242_krpa_0715.pdf Power Relay 240VAC 5A 3PDT(35.71mm 35.7mm 50.8mm) Socket