KUIP-11D55-12
KUIP-11D55-12 TE Connectivity
264673231144227264672162624566eng_ds_kuip_kugp_series_relay_datasheet_0811.pdf
Виробник: TE Connectivity
Power Relay 12VDC 10A DPDT(48.4mm 38.9mm 35.7mm) Bracket
на замовлення 493 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KUIP-11D55-12 KUIP-11D55-12 Виробник : TE Connectivity 264673231144227264672162624566eng_ds_kuip_kugp_series_relay_datasheet_0811.pdf Power Relay 12VDC 10A DPDT(48.4mm 38.9mm 35.7mm) Bracket
на замовлення 375 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
KUIP-11D55-12 KUIP-11D55-12 Виробник : TE Connectivity / P&B KUIP-11D55-12?RQPN=KUIP-11D55-12 General Purpose Relays DPDT 10A 12VDC Bracket mount
на замовлення 12 шт:
KUIP-11D55-12 Виробник : TE Connectivity Potter & Brumfield Relays DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=KUIP_KUGP_series_relay_datasheet&DocType=DS&DocLang=English Description: RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 12V