KUP-11D35-24
KUP-11D35-24 TE Connectivity
Виробник: TE Connectivity
General Purpose Relays DP IND QC/SLDR 24VDC
на замовлення 22 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 24V, Features: Lighted Indicator, Packaging: Bulk, Mounting Type: Socketable, Coil Voltage: 24VDC, Operating Temperature: -45°C ~ 70°C, Termination Style: Plug In, Quick Connect - 0.187" (4.7mm), Relay Type: General Purpose, Coil Current: 51 mA, Coil Type: Non Latching, Contact Material: Silver Cadmium Oxide (AgCdO), Contact Form: DPDT (2 Form C), Contact Rating (Current): 10 A, Switching Voltage: 240VAC - Max, Must Operate Voltage: 18 VDC, Operate Time: 15 ms, Release Time: 10 ms, Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KUP-11D35-24 KUP-11D35-24 Виробник : TE Connectivity / P&B DDEController?Action=showdoc&DocId=Data+Sheet%7FKUP%7F1%7Fpdf%7FEnglish%7FENG_DS_KUP_1.pdf%7F1-1393118-4 General Purpose Relays DP IND QC/SLDR 24VDC
на замовлення 22 шт:
Кількість Ціна
KUP-11D35-24 KUP-11D35-24 Виробник : TE Connectivity Potter & Brumfield Relays DDEController?Action=showdoc&DocId=Data+Sheet%7FKUP%7F1%7Fpdf%7FEnglish%7FENG_DS_KUP_1.pdf%7F1-1393118-4 Description: RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 24V
Features: Lighted Indicator
Packaging: Bulk
Mounting Type: Socketable
Coil Voltage: 24VDC
Operating Temperature: -45°C ~ 70°C
Termination Style: Plug In, Quick Connect - 0.187" (4.7mm)
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 51 mA
Coil Type: Non Latching
Contact Material: Silver Cadmium Oxide (AgCdO)
Contact Form: DPDT (2 Form C)
Contact Rating (Current): 10 A
Switching Voltage: 240VAC - Max
Must Operate Voltage: 18 VDC
Operate Time: 15 ms
Release Time: 10 ms
Part Status: Active
на замовлення 93 шт:
KUP-11D35-24 KUP-11D35-24 Виробник : TE Connectivity eng_ds_kup_1.pdf Power Relay 24VDC 10A DPDT(38.89x35.7x49.99)mm Socket
на замовлення 204 шт:
Мінімальне замовлення: 4
товару немає в наявності
товару немає в наявності