KUP-11D55-48
KUP-11D55-48 TE Connectivity
ENG_DS_KUP_1-3356373.pdf
Виробник: TE Connectivity
General Purpose Relays DP BRKT MT QC 48VDC
на замовлення 7 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: POTTER&BRUMFIELD - TE CONNECTIVITY - KUP-11D55-48 - RELAY, DPDT, 240VAC, 32VDC, 10A, tariffCode: 85364900, rohsCompliant: YES, Relaisanschlüsse: Quick Connect, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Spulentyp: Non Latching, Kontaktmaterial: Silver Cadmium Oxide, Kontaktstrom: 10A, usEccn: EAR99, Spulenwiderstand: 1.8kohm, euEccn: NLR, Kontaktspannung V DC: 32VDC, Relaismontage: Panel Mount, Produktpalette: KUP Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Spulenspannung: 48VDC, Kontaktkonfiguration: DPDT, Kontaktspannung V AC: 240VAC, directShipCharge: 25.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KUP-11D55-48 KUP-11D55-48 Виробник : TE Connectivity Potter & Brumfield Relays product-5-1393117-9.datasheet.pdf Description: RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 48V
Packaging: Bulk
Mounting Type: Chassis Mount
Coil Voltage: 48VDC
Operating Temperature: -45°C ~ 70°C
Termination Style: Quick Connect - 0.187" (4.7mm)
Approval Agency: CSA, UR
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 26.7 mA
Coil Type: Non Latching
Contact Material: Silver Cadmium Oxide (AgCdO)
Contact Form: DPDT (2 Form C)
Contact Rating (Current): 10 A
Switching Voltage: 240VAC - Max
Must Operate Voltage: 36 VDC
Operate Time: 15 ms
Release Time: 10 ms
Coil Insulation: Class B
Load - Max Switching: 2400VA
на замовлення 116 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
KUP-11D55-48 KUP-11D55-48 Виробник : POTTER&BRUMFIELD - TE CONNECTIVITY 1572354.pdf Description: POTTER&BRUMFIELD - TE CONNECTIVITY - KUP-11D55-48 - RELAY, DPDT, 240VAC, 32VDC, 10A
tariffCode: 85364900
rohsCompliant: YES
Relaisanschlüsse: Quick Connect
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Spulentyp: Non Latching
Kontaktmaterial: Silver Cadmium Oxide
Kontaktstrom: 10A
usEccn: EAR99
Spulenwiderstand: 1.8kohm
euEccn: NLR
Kontaktspannung V DC: 32VDC
Relaismontage: Panel Mount
Produktpalette: KUP Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Spulenspannung: 48VDC
Kontaktkonfiguration: DPDT
Kontaktspannung V AC: 240VAC
directShipCharge: 25
на замовлення 210 шт:
KUP-11D55-48 KUP-11D55-48 Виробник : TE Connectivity eng_ds_kup_1.pdf Power Relay 48VDC 10A DPDT(38.89x38.89x35.71)mm Panel
на замовлення 165 шт:
Мінімальне замовлення: 5
на замовлення 17 шт:
Мінімальне замовлення: 4
KUP-11D55-48 KUP-11D55-48 Виробник : TE Connectivity / P&B NG_DS_1308242_KUKUP_0811-712391.pdf General Purpose Relays DP BRKT MT QC 48VDC
на замовлення 150 шт: