KUP-14D35-24
KUP-14D35-24 TE Connectivity
ENG_DS_KUP_1-3356393.pdf
Виробник: TE Connectivity
General Purpose Relays 3PDT W/ LAMP 24VDC
на замовлення 81 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY GEN PURPOSE 3PDT 10A 24V, Packaging: Bulk, Features: Lighted Indicator, Mounting Type: Socketable, Coil Voltage: 24VDC, Operating Temperature: -45°C ~ 70°C, Termination Style: Plug In, Quick Connect - 0.187" (4.7mm), Relay Type: General Purpose, Coil Current: 51 mA, Coil Type: Non Latching, Contact Material: Silver Cadmium Oxide (AgCdO), Contact Form: 3PDT (3 Form C), Contact Rating (Current): 10 A, Switching Voltage: 240VAC - Max, Must Operate Voltage: 18 VDC, Operate Time: 15 ms, Release Time: 10 ms, Coil Insulation: Class B, Approval Agency: CSA, UR, Load - Max Switching: 2400VA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KUP-14D35-24 KUP-14D35-24 Виробник : TE Connectivity / P&B ENG_DS_KUP_1-3440654.pdf General Purpose Relays 3PDT W/ LAMP 24VDC
на замовлення 134 шт:
Кількість Ціна
KUP-14D35-24 KUP-14D35-24 Виробник : TE Connectivity Potter & Brumfield Relays DDEController?Action=showdoc&DocId=Data+Sheet%7FKUP%7F1%7Fpdf%7FEnglish%7FENG_DS_KUP_1.pdf%7F1-1393118-4 Description: RELAY GEN PURPOSE 3PDT 10A 24V
Packaging: Bulk
Features: Lighted Indicator
Mounting Type: Socketable
Coil Voltage: 24VDC
Operating Temperature: -45°C ~ 70°C
Termination Style: Plug In, Quick Connect - 0.187" (4.7mm)
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 51 mA
Coil Type: Non Latching
Contact Material: Silver Cadmium Oxide (AgCdO)
Contact Form: 3PDT (3 Form C)
Contact Rating (Current): 10 A
Switching Voltage: 240VAC - Max
Must Operate Voltage: 18 VDC
Operate Time: 15 ms
Release Time: 10 ms
Coil Insulation: Class B
Approval Agency: CSA, UR
Load - Max Switching: 2400VA
на замовлення 136 шт:
KUP-14D35-24 KUP-14D35-24 Виробник : TE Connectivity eng_ds_kup_1.pdf Power Relay 24VDC 10A 3PDT(38.89x35.71x54.74)mm Socket
на замовлення 9 шт:
Мінімальне замовлення: 6
на замовлення 196 шт:
Мінімальне замовлення: 6
KUP-14D35-24 KUP-14D35-24 Виробник : POTTER&BRUMFIELD - TE CONNECTIVITY 1572354.pdf Description: POTTER&BRUMFIELD - TE CONNECTIVITY - KUP-14D35-24 - RELAY, 3PDT, 240VAC, 32VDC, 10A
tariffCode: 85364900
rohsCompliant: NO
Relaisanschlüsse: Quick Connect
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: NO
Spulentyp: Non Latching
Kontaktmaterial: Silver Cadmium Oxide
Kontaktstrom: 10A
usEccn: EAR99
Spulenwiderstand: 472ohm
euEccn: NLR
Kontaktspannung V DC: 32VDC
Relaismontage: Socket
Produktpalette: KUP Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Spulenspannung: 24VDC
Kontaktkonfiguration: 3PDT
Kontaktspannung V AC: 240VAC
directShipCharge: 25
SVHC: No SVHC (25-Jun-2020)
на замовлення 174 шт: