KUP-17D55-24
KUP-17D55-24 TE Connectivity
DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1308242_KUKUP&DocType=DS&DocLang=English
Виробник: TE Connectivity
General Purpose Relays 4P BRKT MT QC 24VDC
на замовлення 77 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Power Relay 24VDC 10A 4PDT(38.89x35.71x73.7)mm Bracket.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KUP-17D55-24 KUP-17D55-24 Виробник : TE Connectivity / P&B ENG_DS_KUP_1-3441137.pdf General Purpose Relays 4P BRKT MT QC 24VDC
на замовлення 74 шт:
Кількість Ціна
KUP-17D55-24 Виробник : TE Connectivity DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1308242_KUKUP&DocType=DS&DocLang=English Power Relay 24VDC 10A 4PDT(38.89x35.71x73.7)mm Bracket
на замовлення 118 шт:
Мінімальне замовлення: 3
KUP-17D55-24 KUP-17D55-24 Виробник : TE Connectivity Potter & Brumfield Relays DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1308242_KUKUP&DocType=DS&DocLang=English Description: RELAY GEN PURPOSE 4PDT 10A 24V