KUP93-14A11-24
KUP93-14A11-24 TE Connectivity / P&B
NG_DS_1308242_KUP93_1115-713469.pdf
Виробник: TE Connectivity / P&B
General Purpose Relays 3PDT 5A 24VAC 72Ohm GEN PURPOSE RELAY
на замовлення 19 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Electromechanical Relay 24VAC 72Ohm 5A 3PDT(38.89x35.71x54.76)mm Socket General Purpose Relay.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KUP93-14A11-24 Виробник : TE Connectivity DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1308242_KUP93&DocType=DS&DocLang=English Electromechanical Relay 24VAC 72Ohm 5A 3PDT(38.89x35.71x54.76)mm Socket General Purpose Relay
на замовлення 24 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
KUP93-14A11-24 KUP93-14A11-24 Виробник : TE Connectivity Potter & Brumfield Relays DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1308242_KUP93&DocType=DS&DocLang=English Description: RELAY GEN PURPOSE 3PDT 5A 24V