L000423-10
L000423-10 TE CONNECTIVITY
3980394.pdf
Виробник: TE CONNECTIVITY
Description: TE CONNECTIVITY - L000423-10 - HF-Antenne, 6 bis 7.125GHz, 5G / 4G / Mobilfunk / WiFi / GNSS / Bluetooth / CBRS, 2.5dBi, 10W
tariffCode: 85177100
rohsCompliant: Y-EX
Antenne: 5G / 4G / Mobilfunk / WiFi / GNSS / Bluetooth / CBRS
Verstärkung: 2.5dBi
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
isCanonical: Y
Eingangsimpedanz: 50ohm
usEccn: 7A994
VSWR: 2
Frequenz, min.: 6GHz
Antennenmontage: Gewinde
euEccn: NLR
Produktpalette: -
Eingangsleistung: 10W
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Antennenpolarisation: Linear, vertikal, rechtsdrehend
Frequenz, max.: 7.125GHz
SVHC: To Be Advised
на замовлення 4 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TE CONNECTIVITY - L000423-10 - HF-Antenne, 6 bis 7.125GHz, 5G / 4G / Mobilfunk / WiFi / GNSS / Bluetooth / CBRS, 2.5dBi, 10W, tariffCode: 85177100, rohsCompliant: Y-EX, Antenne: 5G / 4G / Mobilfunk / WiFi / GNSS / Bluetooth / CBRS, Verstärkung: 2.5dBi, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, isCanonical: Y, Eingangsimpedanz: 50ohm, usEccn: 7A994, VSWR: 2, Frequenz, min.: 6GHz, Antennenmontage: Gewinde, euEccn: NLR, Produktpalette: -, Eingangsleistung: 10W, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Antennenpolarisation: Linear, vertikal, rechtsdrehend, Frequenz, max.: 7.125GHz, SVHC: To Be Advised.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
L000423-10 L000423-10 Виробник : TE Connectivity productl00042310.datasheet.pdf Antenna Sharkfin 4.8dB Gain 7125MHz Carton
на замовлення 4 шт:
Кількість Ціна
на замовлення 3 шт:
на замовлення 3 шт: