L001269-01
L001269-01 TE Connectivity
Виробник: TE Connectivity
Description: ANT, VERS. PUCK, WIFI,CELL/SATCO
Features: Cable - 1m, LNA
Packaging: Bag
Mounting Type: Stud
Frequency Range: 698MHz ~ 750MHz, 750MHz ~ 850MHz, 850MHz ~ 960MHz, 1.559GHz ~ 1.606GHz, 1.69GHz ~ 2.69GHz, 2.4GHz ~ 2.5GHz, 3.3GHz ~ 3.8GHz, 5.15GHz ~ 5.9GHz
Applications: 4G, 5G, CAT-1, CAT-4, CAT-M, GNSS, IoT, NB-IoT, Wi-Fi
Gain: 1.83dBi, 1.83dBi, 1.83dBi, 3dBi, 6dBi, 3dBi, 6dBi, 4dBi
Termination: RP-SMA, SMA (2)
Ingress Protection: IP67, IP69K
Number of Bands: 8
VSWR: 1.5, 2, 3.5, 3.9, 4
Antenna Type: Module
Height (Max): 1.024" (26.00mm)
Frequency Group: Wide Band
Frequency (Center/Band): 724MHz, 800MHz, 905MHz, 1.5825GHz, 2.19GHz, 2.45GHz, 3.55GHz, 5.525GHz
RF Family/Standard: Cellular, Navigation, WiFi
Power - Max: 20 W
на замовлення 100 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: ANT, VERS. PUCK, WIFI,CELL/SATCO, Features: Cable - 1m, LNA, Packaging: Bag, Mounting Type: Stud, Frequency Range: 698MHz ~ 750MHz, 750MHz ~ 850MHz, 850MHz ~ 960MHz, 1.559GHz ~ 1.606GHz, 1.69GHz ~ 2.69GHz, 2.4GHz ~ 2.5GHz, 3.3GHz ~ 3.8GHz, 5.15GHz ~ 5.9GHz, Applications: 4G, 5G, CAT-1, CAT-4, CAT-M, GNSS, IoT, NB-IoT, Wi-Fi, Gain: 1.83dBi, 1.83dBi, 1.83dBi, 3dBi, 6dBi, 3dBi, 6dBi, 4dBi, Termination: RP-SMA, SMA (2), Ingress Protection: IP67, IP69K, Number of Bands: 8, VSWR: 1.5, 2, 3.5, 3.9, 4, Antenna Type: Module, Height (Max): 1.024" (26.00mm), Frequency Group: Wide Band, Frequency (Center/Band): 724MHz, 800MHz, 905MHz, 1.5825GHz, 2.19GHz, 2.45GHz, 3.55GHz, 5.525GHz, RF Family/Standard: Cellular, Navigation, WiFi, Power - Max: 20 W.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
на замовлення 250 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
L001269-01 L001269-01 Виробник : TE CONNECTIVITY DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=ANT-DS-L001269-01-D2D-SATELLITE&DocType=Data%20Sheet&DocLang=English&DocFormat=pdf&PartCntxt=L001269-01 Description: TE CONNECTIVITY - L001269-01 - HF-Antenne, 5.9-5.15GHz, 5.5dBi, 50 Ohm, 5W, 1.5VSWR, linear, Bolzenbefestigung / SMA-Steckverbinder
tariffCode: 85291069
rohsCompliant: YES
Antenne: 4G / 5G / Mobilfunk / Kuppel / GNSS / IoT / LTE / Scheibe / TN / NTN / WiFi
Verstärkung: 5.5dBi
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
isCanonical: Y
Eingangsimpedanz: 50ohm
usEccn: 7A994
VSWR: 1.5
Frequenz, min.: 5.15GHz
Antennenmontage: Bolzenbefestigung / SMA-Steckverbinder
euEccn: NLR
Produktpalette: -
Eingangsleistung: 5W
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Antennenpolarisation: Linear
Frequenz, max.: 5.9GHz
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
на замовлення 248 шт:
L001269-01 L001269-01 Виробник : TE Connectivity engdsantdsl00126901d2dsatellite3.pdf Antenna Dual Mode 6dBi Gain 2500MHz/3800MHz/5900MHz
на замовлення 100 шт:
Мінімальне замовлення: 3