Продукція > KYOCERA AVX > L02011R2AHSTR\500
L02011R2AHSTR\500
L02011R2AHSTR\500 KYOCERA AVX
Accu-L0201.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: FIXED IND 1.2NH 300MA 300MOHM SM
Tolerance: ±0.05nH
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0201 (0603 Metric)
Size / Dimension: 0.024" L x 0.013" W (0.60mm x 0.33mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Thin Film
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 300mOhm Max
Q @ Freq: 7 @ 450MHz
Frequency - Self Resonant: 24GHz
Material - Core: Non-Magnetic
Inductance Frequency - Test: 450 MHz
Supplier Device Package: 0201 (0603 Metric)
Height - Seated (Max): 0.011" (0.28mm)
Inductance: 1.2 nH
Current Rating (Amps): 300 mA
на замовлення 3000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 1.2NH 300MA 300MOHM SM, Tolerance: ±0.05nH, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0201 (0603 Metric), Size / Dimension: 0.024" L x 0.013" W (0.60mm x 0.33mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Thin Film, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 300mOhm Max, Q @ Freq: 7 @ 450MHz, Frequency - Self Resonant: 24GHz, Material - Core: Non-Magnetic, Inductance Frequency - Test: 450 MHz, Supplier Device Package: 0201 (0603 Metric), Height - Seated (Max): 0.011" (0.28mm), Inductance: 1.2 nH, Current Rating (Amps): 300 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
L02011R2AHSTR\500 L02011R2AHSTR\500 Виробник : KYOCERA AVX Accu_L0201-3162550.pdf RF Inductors - SMD 1.2nH
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 20
L02011R2AHSTR\500 L02011R2AHSTR\500 Виробник : KYOCERA AVX Accu-L0201.pdf Description: FIXED IND 1.2NH 300MA 300MOHM SM
Tolerance: ±0.05nH
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Thin Film
Q @ Freq: 7 @ 450MHz
Material - Core: Non-Magnetic
Inductance: 1.2 nH
Current Rating (Amps): 300 mA
Мінімальне замовлення: 15
L02011R2AHSTR/500 L02011R2AHSTR/500 Виробник : AVX Corporation Accu-L0201.pdf Description: FIXED IND 1.2NH 300MA 300 MOHM
на замовлення 908 шт:
L02011R2AHSTR500 L02011R2AHSTR500 Виробник : AVX Accu_L0201-1063450.pdf Fixed Inductors 1.2nH
L02011R2AHSTR500 Виробник : KYOCERA AVX Components accu-l0201.pdf Inductor RF Chip Thin Film Multi-Layer 0.0012uH 0.05nH 450MHz 7Q-Factor Non Magnetic 0.3A 0.3Ohm DCR 0201 T/R