L02011R2AHSTR\500 KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Description: FIXED IND 1.2NH 300MA 300MOHM SM
Tolerance: ±0.05nH
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0201 (0603 Metric)
Size / Dimension: 0.024" L x 0.013" W (0.60mm x 0.33mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Thin Film
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 300mOhm Max
Q @ Freq: 7 @ 450MHz
Frequency - Self Resonant: 24GHz
Material - Core: Non-Magnetic
Inductance Frequency - Test: 450 MHz
Supplier Device Package: 0201 (0603 Metric)
Height - Seated (Max): 0.011" (0.28mm)
Inductance: 1.2 nH
Current Rating (Amps): 300 mA
| Кількість | Ціна |
|---|---|
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 1.2NH 300MA 300MOHM SM, Tolerance: ±0.05nH, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0201 (0603 Metric), Size / Dimension: 0.024" L x 0.013" W (0.60mm x 0.33mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Thin Film, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 300mOhm Max, Q @ Freq: 7 @ 450MHz, Frequency - Self Resonant: 24GHz, Material - Core: Non-Magnetic, Inductance Frequency - Test: 450 MHz, Supplier Device Package: 0201 (0603 Metric), Height - Seated (Max): 0.011" (0.28mm), Inductance: 1.2 nH, Current Rating (Amps): 300 mA.
| Фото | Назва | Виробник | Інформація |
Доступність |
Ціна | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
RF Inductors - SMD 1.2nH |
на замовлення 7400 шт: термін постачання 21-30 дні (днів) |
Description: FIXED IND 1.2NH 300MA 300MOHM SMTolerance: ±0.05nH Packaging: Cut Tape (CT) Package / Case: 0201 (0603 Metric) Size / Dimension: 0.024" L x 0.013" W (0.60mm x 0.33mm) Mounting Type: Surface Mount Shielding: Unshielded Type: Thin Film Operating Temperature: -55°C ~ 125°C DC Resistance (DCR): 300mOhm Max Q @ Freq: 7 @ 450MHz Frequency - Self Resonant: 24GHz Material - Core: Non-Magnetic Inductance Frequency - Test: 450 MHz Supplier Device Package: 0201 (0603 Metric) Height - Seated (Max): 0.011" (0.28mm) Inductance: 1.2 nH Current Rating (Amps): 300 mA |
на замовлення 3405 шт: термін постачання 21-31 дні (днів) |
L02011R2AHSTR/500 | Виробник : AVX Corporation |
Description: FIXED IND 1.2NH 300MA 300 MOHM |
L02011R2AHSTR500 | Виробник : AVX |
Fixed Inductors 1.2nH |
| L02011R2AHSTR500 | Виробник : KYOCERA AVX Components |
Inductor RF Chip Thin Film Multi-Layer 0.0012uH 0.05nH 450MHz 7Q-Factor Non Magnetic 0.3A 0.3Ohm DCR 0201 T/R |