L0201R68AHSTR\500 KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Description: FIXED IND 0.68NH 500MA 200 MOHM
Tolerance: ±0.05nH
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0201 (0603 Metric)
Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Thin Film
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 200mOhm Max
Q @ Freq: 8 @ 450MHz
Frequency - Self Resonant: 30GHz
Material - Core: Non-Magnetic
Inductance Frequency - Test: 450 MHz
Supplier Device Package: 0201 (0603 Metric)
Height - Seated (Max): 0.011" (0.28mm)
Part Status: Active
Inductance: 0.68 nH
Current Rating (Amps): 500 mA
| Кількість | Ціна |
|---|---|
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 0.68NH 500MA 200 MOHM, Tolerance: ±0.05nH, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0201 (0603 Metric), Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Thin Film, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 200mOhm Max, Q @ Freq: 8 @ 450MHz, Frequency - Self Resonant: 30GHz, Material - Core: Non-Magnetic, Inductance Frequency - Test: 450 MHz, Supplier Device Package: 0201 (0603 Metric), Height - Seated (Max): 0.011" (0.28mm), Part Status: Active, Inductance: 0.68 nH, Current Rating (Amps): 500 mA.
| Фото | Назва | Виробник | Інформація |
Доступність |
Ціна | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Description: FIXED IND 0.68NH 500MA 200 MOHMTolerance: ±0.05nH Packaging: Cut Tape (CT) Package / Case: 0201 (0603 Metric) Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Mounting Type: Surface Mount Shielding: Unshielded Type: Thin Film Operating Temperature: -55°C ~ 125°C DC Resistance (DCR): 200mOhm Max Q @ Freq: 8 @ 450MHz Frequency - Self Resonant: 30GHz Material - Core: Non-Magnetic Inductance Frequency - Test: 450 MHz Supplier Device Package: 0201 (0603 Metric) Height - Seated (Max): 0.011" (0.28mm) Part Status: Active Inductance: 0.68 nH Current Rating (Amps): 500 mA |
на замовлення 2311 шт: термін постачання 21-31 дні (днів) |
RF Inductors - SMD 0.68nH |
на замовлення 3254 шт: термін постачання 21-30 дні (днів) |
L0201R68AHSTR/500 | Виробник : AVX Corporation |
L0201R68AHSTR500 | Виробник : AVX |
Fixed Inductors 0.68nH |