Продукція > KYOCERA AVX > L0201R68AHSTR\500
L0201R68AHSTR\500
L0201R68AHSTR\500 KYOCERA AVX
Accu-L0201.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: FIXED IND 0.68NH 500MA 200 MOHM
Tolerance: ±0.05nH
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0201 (0603 Metric)
Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Thin Film
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 200mOhm Max
Q @ Freq: 8 @ 450MHz
Frequency - Self Resonant: 30GHz
Material - Core: Non-Magnetic
Inductance Frequency - Test: 450 MHz
Supplier Device Package: 0201 (0603 Metric)
Height - Seated (Max): 0.011" (0.28mm)
Part Status: Active
Inductance: 0.68 nH
Current Rating (Amps): 500 mA
на замовлення 2000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 0.68NH 500MA 200 MOHM, Tolerance: ±0.05nH, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0201 (0603 Metric), Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Thin Film, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 200mOhm Max, Q @ Freq: 8 @ 450MHz, Frequency - Self Resonant: 30GHz, Material - Core: Non-Magnetic, Inductance Frequency - Test: 450 MHz, Supplier Device Package: 0201 (0603 Metric), Height - Seated (Max): 0.011" (0.28mm), Part Status: Active, Inductance: 0.68 nH, Current Rating (Amps): 500 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
L0201R68AHSTR\500 L0201R68AHSTR\500 Виробник : KYOCERA AVX Accu-L0201.pdf Description: FIXED IND 0.68NH 500MA 200 MOHM
Tolerance: ±0.05nH
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Thin Film
Q @ Freq: 8 @ 450MHz
Material - Core: Non-Magnetic
Part Status: Active
Inductance: 0.68 nH
Current Rating (Amps): 500 mA
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 16
L0201R68AHSTR\500 L0201R68AHSTR\500 Виробник : KYOCERA AVX Accu_L0201-3162550.pdf RF Inductors - SMD 0.68nH
Мінімальне замовлення: 15
L0201R68AHSTR/500 L0201R68AHSTR/500 Виробник : AVX Corporation Accu-L0201.pdf Description: FIXED IND 0.68NH 500MA 200 MOHM
L0201R68AHSTR500 L0201R68AHSTR500 Виробник : AVX Accu_L0201-1063450.pdf Fixed Inductors 0.68nH