LEV100A4ANH
LEV100A4ANH TE Connectivity / Kilovac
product-12331-20.datasheet.pdf
Виробник: TE Connectivity / Kilovac
Contactors - Electromechanical 1 Form X(SPST-NO-DM) 12 VDC 100A
на замовлення 7 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TE CONNECTIVITY - KILOVAC - LEV100A4ANH - Schütz, 100 A, Panelmontage, 900 VDC, SPST-NO, 1-polig, tariffCode: 85364190, Schaltleistung, AC1: -, rohsCompliant: YES, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Schaltstrom AC3: -, isCanonical: Y, Laststrom, induktiv: 100A, usEccn: EAR99, Schaltstrom AC1: 100A, Schaltleistung, AC3: -, DC-Nennspannung Spule: 12V, euEccn: NLR, Laststrom, ohmsch: 100A, AC-Nennspannung Spule: -, Relaismontage: Panelmontage, Betriebsspannung: 900VDC, Polzahl: 1-polig, Produktpalette: Kilovac LEV100 Series, productTraceability: No, Kontaktkonfiguration: SPST-NO, SVHC: Lead (21-Jan-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LEV100A4ANH LEV100A4ANH Виробник : TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine product-12331-20.datasheet.pdf Description: RELAY CONTACTOR SPST 100A 12V
Features: Sealed - Hermetically
Packaging: Bulk
Mounting Type: Chassis Mount
Coil Voltage: 12VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: Stud
Contact Form: SPST-NO (DM) (1 Form X)
Contact Rating (Current): 100 A
Switching Voltage: 900VDC - Max
Must Release Voltage: 1.2 VDC
Must Operate Voltage: 8 VDC
Part Status: Active
на замовлення 42 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
LEV100A4ANH LEV100A4ANH Виробник : TE CONNECTIVITY - KILOVAC 84566.pdf Description: TE CONNECTIVITY - KILOVAC - LEV100A4ANH - Schütz, 100 A, Panelmontage, 900 VDC, SPST-NO, 1-polig
tariffCode: 85364190
Schaltleistung, AC1: -
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Schaltstrom AC3: -
isCanonical: Y
Laststrom, induktiv: 100A
usEccn: EAR99
Schaltstrom AC1: 100A
Schaltleistung, AC3: -
DC-Nennspannung Spule: 12V
euEccn: NLR
Laststrom, ohmsch: 100A
AC-Nennspannung Spule: -
Relaismontage: Panelmontage
Betriebsspannung: 900VDC