LEV100A5ANG22 TE Connectivity
pgurl_128722412.pdf
Виробник: TE Connectivity
Electromechanical Relay SPST-NO-DM 100A 48VDC 96Ohm Flange Mount
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук