LF50CDT-TR
LF50CDT-TR ST
en.CD00000546.pdf
Код товару: 28563
1 Додати до обраних Обраний товар
Виробник: ST
Корпус: D-Pak (TO-252)
Uin, V: 16 V
Uout,V: 5 V
Iout,A: 0,5 A
Udrop, V: 0,45 V
Тип виходу: Фіксований
Темп.діапазон: -40...125°C
у наявності 80 шт:
60 шт - склад
20 шт - РАДІОМАГ-Київ
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LF50CDT-TR LF50CDT-TR Виробник : STMicroelectronics verylowdropvoltageregulatorwithinhibitfunction.pdf LDO Regulator Pos 5V 0.5A 3-Pin(2+Tab) DPAK T/R
на замовлення 170000 шт:
Кількість Ціна
LF50CDT-TR LF50CDT-TR Виробник : STMicroelectronics en.CD00000546.pdf Description: IC REG LINEAR 5V 500MA DPAK
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Current - Output: 500mA
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Output Configuration: Positive
Current - Quiescent (Iq): 1 mA
Voltage - Input (Max): 16V
Number of Regulators: 1
Supplier Device Package: DPAK
Voltage - Output (Min/Fixed): 5V
Part Status: Active
PSRR: 76dB ~ 60dB (120Hz ~ 10kHz)
Voltage Dropout (Max): 0.7V @ 500mA
Protection Features: Over Current, Over Temperature
Current - Supply (Max): 12 mA
LF50CDT-TR LF50CDT-TR Виробник : STMicroelectronics lfxx.pdf Category: LDO fixed voltage regulators
Description: IC: voltage regulator; LDO,linear,fixed; 5V; 0.5A; DPAK; SMD; LFXX
Type of integrated circuit: voltage regulator
Input voltage: 2.5...16V
Output voltage: 5V
Output current: 0.5A
Case: DPAK
Mounting: SMD
Number of channels: 1
Operating temperature: -40...125°C
Kind of package: reel; tape
Voltage drop: 0.4V
Tolerance: ±2%
Manufacturer series: LFXX
Kind of voltage regulator: fixed; LDO; linear
Мінімальне замовлення: 7
Packaging: Cut Tape (CT)
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Current - Output: 500mA
Output Configuration: Positive
Current - Quiescent (Iq): 1 mA
Voltage - Input (Max): 16V
Number of Regulators: 1
Supplier Device Package: DPAK
Part Status: Active
Current - Supply (Max): 12 mA
Мінімальне замовлення: 5
LF50CDT-TR LF50CDT-TR Виробник : STMicroelectronics en.CD00000546.pdf LDO Voltage Regulators 5.0V 0.5A Positive
Мінімальне замовлення: 5
LF50CDT-TR Виробник : ST en.CD00000546.pdf Positive Voltage Regulator, VLDO, 5.0V, 0.5A, 2%, 0.4V dropout, -40?125°C Odpowiednik: LF50CDT-TR; LF50CDT-TR; LF50CDT ST50Cdt
кількість в упаковці: 50 шт
Мінімальне замовлення: 50
на замовлення 413 шт:
LF50CDTTR Виробник : ST
З цим товаром купують
LF33CDT-TR
description en.CD00000546.pdf
LF33CDT-TR
Виробник: ST
Мікросхеми > Стабілізатори напруги лінійні
Корпус: D-Pak (TO-252)
Uin, V: 3,3 V
Uout,V: 16 V
Iout,A: 1 А
Тип виходу: Фіксований
у наявності: 88 шт
81 шт - склад
3 шт - РАДІОМАГ-Київ
2 шт - РАДІОМАГ-Львів
2 шт - РАДІОМАГ-Дніпро
LiPo 55000 mAh, 3,7V, 10x161x227мм LiPower акумулятор літій-полімерний LP10161231
Виробник: LiPower
Акумулятори > LiPolymer акумулятори
Технологія: Li-poly
Типорозмір / габарити: 10x161x227mm
Ємність: 55000 mAh
Форма: призматична
Напруга, V: 3,7 V
Вага: 811 g
Відмінності: Максимальний зарядний струм: 1C, максимальний розрядний струм: 3С
у наявності: 96 шт
94 шт - склад
74HC245N
Додати до обраних Обраний товар
description
74HC245N
Виробник: TI
Мікросхеми > Логіка
Корпус: DIP-20
Опис: Шинний формувач неінвертуючий двонапр.
Монтаж: THT
Аналог RUS: АП6
Живлення,V: 2...6 V
T°C: -40…+125°C