LGEGW40N65F1
Код товару: 216964
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Транзистори > IGBT
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Description: Transistor: IGBT; 650V; 40A; 94W; TO247
Type of transistor: IGBT
Collector-emitter voltage: 650V
Collector current: 40A
Power dissipation: 94W
Case: TO247
Gate-emitter voltage: ±30V
Pulsed collector current: 120A
Mounting: THT
Gate charge: 83nC
Kind of package: tube
Turn-on time: 96ns
Turn-off time: 187ns
Features of semiconductor devices: integrated anti-parallel diode
на замовлення 30 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
З цим товаром купують
Запобіжник автомобільний medium 30A (зелений L-KLS5-270-030-A) KLS
2 Додати до обраних Обраний товар
KLS5-270-datasheet.pdf
Виробник: KLS
Запобіжники (плавкі та самовідтворювані) > Автомобільні запобіжники
Тип: medium (19мм)
Номин.струм,А: 30A
Колір: зелений
8 шт - РАДІОМАГ-Дніпро
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
Запобіжник автомобільний medium 35A (пурпурний L-KLS5-270-035-A)
kls5-270-datasheet.pdf
Виробник: KLS
Тип: medium (19мм)
Номин.струм,А: 35A
Колір: пурпурний
47 шт - РАДІОМАГ-Київ
27 шт - РАДІОМАГ-Львів
43 шт - РАДІОМАГ-Харків
57 шт - РАДІОМАГ-Дніпро
Мінімальне замовлення: 7
Ізоляційний ковпачок на корпус TO-220 (KLS8-0323-TO-220PCV)
1 Додати до обраних Обраний товар
Ізоляційні матеріали
Група: Прокладка теплопровідна
Опис: Ізоляційний ковпачок на корпус TO-220
Розмір: на корпус TO-220
Матеріал: Силікон
Колір: сірий
50 шт - РАДІОМАГ-Київ
50 шт - РАДІОМАГ-Львів
32 шт - РАДІОМАГ-Харків
Мінімальне замовлення: 5
Ізоляційний ковпачок на корпус TO-3P (KLS8-0323-TO-3PCV)
Ізоляційні матеріали
Група: Прокладка теплопровідна
Опис: Ізоляційний ковпачок на корпус TO-3P
Розмір: на корпус TO-3P
Матеріал: Силікон
Колір: сірий
у наявності: 131 шт
51 шт - РАДІОМАГ-Львів
30 шт - РАДІОМАГ-Харків
очікується: 600 шт
IRF1404PBF
irf1404pbf.pdf?fileId=5546d462533600a4015355dae92618b0
IRF1404PBF
Виробник: IR
Транзистори > Польові N-канальні
Uds,V: 40 V
Idd,A: 202 A
Rds(on), Ohm: 0,004 Ohm