LMX1601TMX
LMX1601TMX NS
LMX1600,1601,1602.pdf
Код товару: 10917
1 Додати до обраних Обраний товар
Виробник: NS
Корпус: TSSOP-16
Функціональний опис: 2хФАПЛ з послідовним інтерфейсом
Uживл.,V: 2,7...3,6 V
T,°С: -40...+85°C
у наявності 104 шт:
30 шт - склад
14 шт - РАДІОМАГ-Київ
20 шт - РАДІОМАГ-Львів
20 шт - РАДІОМАГ-Харків
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції LMX1601TMX
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LMX1601TMX NATLS11896-1.pdf?t.download=true&u=5oefqw М/с Аналоговые радиодиапазона
на замовлення 164 шт:
термін постачання 3 дні (днів)
Packaging: Bulk
Part Status: Active
DigiKey Programmable: Not Verified
товару немає в наявності
товару немає в наявності
З цим товаром купують
100nF 50V X7R 10% 1206 4k/reel (CL31B104KBCNNNC – Samsung)
Код товару: 48855
9 Додати до обраних Обраний товар
cl_series_mlcc_datasheet.pdf
Виробник: Samsung
Керамічні SMD конденсатори > 1206
Ємність: 100 nF
Номін.напруга: 50 V
Діелектрик: X7R
Точність: ±10% K
877 шт - РАДІОМАГ-Київ
517 шт - РАДІОМАГ-Львів
280 шт - РАДІОМАГ-Дніпро
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 30
160 Ohm 5% 0,25W 200V 1206 (RC1206JR-160R-Hitano) (резистор SMD)
Додати до обраних Обраний товар
rc_series_20150401_1.pdf
Виробник: Hitano
SMD резистори > 1206
Номінал: 160 Ohm
Точність: ±5% J
Рном,W: 0,25 W
Uроб,V: 200 V
Мінімальне замовлення: 100
68pF 50V NP0 5% 1206 4k/reel (C1206N680J500NT-Hitano) (конденсатори керамічні SMD)
NPO.pdf
Виробник: Hitano
Ємність: 68 pF
Номін.напруга: 50 V
Діелектрик: NP0
Точність: ±5% J
120 шт - РАДІОМАГ-Київ
440 шт - РАДІОМАГ-Львів
630 шт - РАДІОМАГ-Харків
510 шт - РАДІОМАГ-Дніпро
100pF 50V NP0 5% 1206 4k/reel (C1206N101J500NT-Hitano) (конденсатори керамічні SMD)
NPO.pdf
Ємність: 100 pF
Номін.напруга: 50 V
Діелектрик: NP0
Точність: ±5% J
BFR93A
BFR93A.pdf
BFR93A
Виробник: Infineon
Транзистори > ВЧ
Корпус: SOT-23
Частота: 6 GHz
Тип: NPN
Uce, V: 12 V
Ucb, V: 20 V
Ic, A: 0,05 A