LPJ-50SPI Bussmann / Eaton
Bus_Ele_DS_1062_LPJ_SPI_6-60_Amps-478437.pdf
Виробник: Bussmann / Eaton
Industrial & Electrical Fuses 600V 50A Dual Element Time Delay
на замовлення 3 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Fuse Class J Slow Blow Acting 50A 600V Holder Cartridge 26.92 X 60.45mm Carton CE/CSA/UL.
Інші пропозиції LPJ-50SPI
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LPJ-50SPI LPJ-50SPI Виробник : Eaton bus-ele-ds-1006-lpj-0-601.pdf Fuse Class J Slow Blow Acting 50A 600V Holder Cartridge 26.92 X 60.45mm Carton CE/CSA/UL
товару немає в наявності
LPJ-50SPI Виробник : Eaton Bussmann Description: FUSE CARTRIDGE 50A 600VAC/300VDC