LR0204F1K3
LR0204F1K3 TE Connectivity / AMP
DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1773241&DocType=DS&DocLang=English
Виробник: TE Connectivity / AMP
Metal Film Resistors - Through Hole LR0204 1% 1K3
на замовлення 8000 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Res Thin Film 1.3K Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±100ppm/°C Conformal Coated AXL Ammo.
Інші пропозиції LR0204F1K3
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LR0204F1K3 LR0204F1K3 Виробник : TE Connectivity eng_ds_1773241_g.pdf Res Thin Film 1.3K Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±100ppm/°C Conformal Coated AXL Ammo
товару немає в наявності
LR0204F1K3 LR0204F1K3 Виробник : TE Connectivity Passive Product DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1773241&DocType=DS&DocLang=English Description: RES 1.30K OHM 1/4W 1% AXIAL