M-22E10-050 2K
m.pdf
Код товару: 178759
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Резистори > Змінні резистори (потенціометри)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
M-22E10-050 2K M-22E10-050 2K Виробник : Nidec Components m.pdf Precision Potentiometers 3600 degree electrical angle, 2 W, 2 kOhm resistance, manual ten turn wirewound, .2% linearity, 22mm diameter, solder lug terminals, 9mm threaded bushing
на замовлення 3 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
M-22E10-050 2K M-22E10-050 2K Виробник : Nidec Copal m-1827099.pdf Precision Potentiometers 3600 degree electrical angle, 2 W, 2 kOhm resistance, manual ten turn wirewound, .2% linearity, 22mm diameter, solder lug terminals, 9mm threaded bushing
на замовлення 16 шт:
Кількість Ціна
M-22E10-050 2K M-22E10-050 2K Виробник : Nidec Components Corporation m.pdf Description: POT 2K OHM 2W WIREWOUND LINEAR
Packaging: Bulk
Resistance (Ohms): 2k
Power (Watts): 2W
Tolerance: ±0.2%
Temperature Coefficient: ±50ppm/°C
Adjustment Type: User Defined
Mounting Type: Panel Mount
Termination Style: Solder Lug
Bushing Thread: M9 x 0.75
Actuator Length: 0.906" (23.00mm)
Actuator Type: Slotted
Built in Switch: None
Actuator Diameter: 0.236" (6.00mm)