M30-1050046
M30-105.pdf
Код товару: 212225
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Роз'єми, клеми, з'єднувачі > Низьковольтного живлення
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Tape & Reel (TR)
Contact Finish: Tin
Contact Termination: Crimp
Wire Gauge: 26-30 AWG
Pin or Socket: Socket
Part Status: Active
на замовлення 10000 шт:
Кількість Ціна
M30-1050046 M30-1050046 Виробник : Harwin M30_105.pdf Headers & Wire Housings M30 FEMALE CRIMP CONTACT 2MM 10000 PC REEL
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 34
Packaging: Cut Tape (CT)
Contact Finish: Tin
Contact Termination: Crimp
Wire Gauge: 26-30 AWG
Pin or Socket: Socket
Part Status: Active
Мінімальне замовлення: 31
M30-1050046 Виробник : Harwin M30-105.pdf CRIMP CONTACT, FEMALE, 1.25MM, AWG 26-30, REELED Група товару: Розніми штирьові, розетки, вилки (крім IDC) Од. вим: шт
товару немає в наявності
З цим товаром купують
17,8 Ohm 1% 0,1W 50V 0603 (RC0603FR-17R8-Hitano) (резистор SMD)
RC0603HIT.pdf
Виробник: Hitano
SMD резистори > 0603
Номінал: 17,8 Ohm
Точність: ±1% F
Pном, W: 0,1 W
Uроб,V: 50 V
223 шт - склад
Мінімальне замовлення: 200
IRLML5203TRPBF
2 Додати до обраних Обраний товар
irlml5203pbf-datasheet.pdf
IRLML5203TRPBF
Виробник: IR
Транзистори > Польові P-канальні
Корпус: SOT-23
Uds,V: 30 V
Id,A: 3 А
Rds(on),Om: 0,098 Ohm
Ciss, pF/Qg, nC: 510/9.5
Примітка : Керування логічним рівнем
Монтаж: SMD
107 шт - РАДІОМАГ-Київ
86 шт - РАДІОМАГ-Львів
93 шт - РАДІОМАГ-Харків
34 шт - РАДІОМАГ-Дніпро
Мінімальне замовлення: 5
10uF 25V EZV SMD sizeA (low imp.) (EZV100M25RA) (електролітичний конденсатор SMD низькоімпедансний)
1 Додати до обраних Обраний товар
EZV_070829.pdf
Виробник: Hitano
Ємність: 10 µF
Номін.напруга: 25 V
Серія: EZV-SMD низькоімпедансні
Темп.діапазон: -40...+105°C
Типорозмір,габарити: SMD size A
Макс.пульс.струм: 80mA
97 шт - РАДІОМАГ-Київ
11 шт - РАДІОМАГ-Львів
6 шт - РАДІОМАГ-Харків
4 шт - РАДІОМАГ-Дніпро
Мінімальне замовлення: 8
Виробник: CviLux
Опис: Гніздо на кабель 4 контакти, крок 1,25 мм, 1A
Вилка/гніздо: Гніздо
К-сть контактів: 4
Крок контактів: 1,25 mm