M30-1100800
DRG-00583-Technical-Drawing-Datasheet-M30-110-pdf.pdf
Код товару: 212226
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Роз'єми, клеми, з'єднувачі > Низьковольтного живлення
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
M30-1100800 M30-1100800 Виробник : Harwin Inc. DRG-00583-Technical-Drawing-Datasheet-M30-110-pdf.pdf Description: CONN RCPT HSG 8POS 1.25MM
Packaging: Bulk
Connector Type: Receptacle
Contact Termination: Crimp
Color: Natural
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Number of Positions: 8
Pitch: 0.049" (1.25mm)
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Contact Type: Female Socket
Insulation Material: Polyamide (PA66), Nylon 6/6
Number of Rows: 1
на замовлення 638 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
M30-1100800 M30-1100800 Виробник : HARWIN M30-110.pdf Description: HARWIN - M30-1100800 - Steckverbindergehäuse, M30, Buchse, 8 -polig, 1.25 mm, Kontakte der Produktreihe M30
tariffCode: 85472000
Anzahl der Positionen: 8-polig
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
Rastermaß: 1.25mm
Ausführung: Buchse
euEccn: NLR
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Zur Verwendung mit: Kontakte der Produktreihe M30
usEccn: EAR99
Produktpalette: M30
SVHC: No SVHC (27-Jun-2024)
на замовлення 100 шт:
Мінімальне замовлення: 22
З цим товаром купують
17,8 Ohm 1% 0,1W 50V 0603 (RC0603FR-17R8-Hitano) (резистор SMD)
RC0603HIT.pdf
Виробник: Hitano
SMD резистори > 0603
Номінал: 17,8 Ohm
Точність: ±1% F
Pном, W: 0,1 W
Uроб,V: 50 V
223 шт - склад
Мінімальне замовлення: 200
IRLML5203TRPBF
2 Додати до обраних Обраний товар
irlml5203pbf-datasheet.pdf
IRLML5203TRPBF
Виробник: IR
Транзистори > Польові P-канальні
Корпус: SOT-23
Uds,V: 30 V
Id,A: 3 А
Rds(on),Om: 0,098 Ohm
Ciss, pF/Qg, nC: 510/9.5
Примітка : Керування логічним рівнем
Монтаж: SMD
107 шт - РАДІОМАГ-Київ
86 шт - РАДІОМАГ-Львів
93 шт - РАДІОМАГ-Харків
34 шт - РАДІОМАГ-Дніпро
Мінімальне замовлення: 5
10uF 25V EZV SMD sizeA (low imp.) (EZV100M25RA) (електролітичний конденсатор SMD низькоімпедансний)
1 Додати до обраних Обраний товар
EZV_070829.pdf
Виробник: Hitano
Ємність: 10 µF
Номін.напруга: 25 V
Серія: EZV-SMD низькоімпедансні
Темп.діапазон: -40...+105°C
Типорозмір,габарити: SMD size A
Макс.пульс.струм: 80mA
97 шт - РАДІОМАГ-Київ
11 шт - РАДІОМАГ-Львів
6 шт - РАДІОМАГ-Харків
4 шт - РАДІОМАГ-Дніпро
Мінімальне замовлення: 8
Виробник: CviLux
Опис: Гніздо на кабель 4 контакти, крок 1,25 мм, 1A
Вилка/гніздо: Гніздо
К-сть контактів: 4
Крок контактів: 1,25 mm