M323M-00000E-010BG
M323M-00000E-010BG TE Connectivity Measurement Specialties
Виробник: TE Connectivity Measurement Specialties
Description: SENSOR 145.04PSIG 1/4" 4.5V
Packaging: Box
Features: Amplified Output, Temperature Compensated
Package / Case: Cylinder, Threaded
Output Type: Analog Voltage
Output: 0.5 V ~ 4.5 V
Operating Pressure: 145.04PSI (1000kPa)
Pressure Type: Vented Gauge
Accuracy: ±0.25%
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Termination Style: Cable/Wire Leads
Voltage - Supply: 4.75V ~ 5.25V
Port Size: Male - 1/4" (6.35mm) BSPT
Port Style: Threaded
Maximum Pressure: 290PSI (2000kPa)
Part Status: Active
на замовлення 45 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TE CONNECTIVITY - M323M-00000E-010BG - PRESSURE SENSOR, GAUGE, 10BAR, ANALOGUE, tariffCode: 90262080, rohsCompliant: Y-EX, Wandleranschluss/-verbindung: Cable, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Druckmessung: Gauge, isCanonical: Y, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -40°C, Betriebsdruck, max.: 10bar, Versorgungsspannung, min.: 4.75VDC, euEccn: NLR, Betriebsdruck, min.: 0bar, Produktpalette: M3200 Series, productTraceability: No, Druckanschluss: BSPT, Versorgungsspannung, max.: 5.25VDC, Medium: Water, Steam, Corrosive Fluids, Betriebstemperatur, max.: 125°C, Druckanschlussgröße: 1/4", directShipCharge: 25, Gehäusematerial: Stainless Steel.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
tariffCode: 90262080
rohsCompliant: Y-EX
Wandleranschluss/-verbindung: Cable
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Druckmessung: Gauge
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -40°C
Betriebsdruck, max.: 10bar
Versorgungsspannung, min.: 4.75VDC
euEccn: NLR
Betriebsdruck, min.: 0bar
Produktpalette: M3200 Series
productTraceability: No
Druckanschluss: BSPT
Versorgungsspannung, max.: 5.25VDC
Medium: Water, Steam, Corrosive Fluids
Betriebstemperatur, max.: 125°C