M7139-300PG-P00000
M7139-300PG-P00000 Measurement Specialties
ENG_DS_M7100_A14-1130098.pdf
Виробник: Measurement Specialties
Industrial Pressure Sensors PRESS XDCR M7139-300PG-P00000
на замовлення 19 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
M7139-300PG-P00000 M7139-300PG-P00000 Виробник : TE Connectivity eng_ds_m7100_a14.pdf Pressure Sensor 0.5V to 4.5V 0psi to 300psi Gage
на замовлення 4 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
товару немає в наявності