MDM15PH006-M5 ITT
Написати відгук
Conn Micro D-Subminiature PIN 15 POS 1.27mm Crimp ST Cable Mount 15 Terminal 1 Port.
| Фото | Назва | Виробник | Інформація |
Доступність |
Ціна | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
на замовлення 218 шт: термін постачання 21-31 дні (днів) |
| MDM-15PH006M5 | Виробник : ITT Cannon, LLC |
Description: MICRO 15 PIN 36" RBW JACKS |